Bukowina Tatrzańska

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska posiada pokaźne centrum narciarstwa, dysponujące 10 kolejami krzesełkowymi i 30 wyciągami narciarskimi, miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, gościnnych kwater i wybornej kuchni regionalnej, miejsce żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.

Bukowina Tatrzańska noclegi poożone  w środkowejmiejscowości. Dzięki atrakcyjnemu położeniu zapewniają łatwy dostęp do interesujących miejsc, położonych na Podhalu. Z okien naszego domu widać piękną panoramę Tatr

Woda termalna zalegająca pod Podhalemjest pomaga w rozwoju części uzdrowiskowej Bukowiny. Możemy ją doceniać w Termach takich jak „Terma Bania” i „Terma Bukowina Tatrzańska”. Obiekty oferują nie tylko kompielisko termalne ale też SPA, sauny i sanatoria, a nawet plażę. Woda jest dostarczana z niedalekiego odwiertu, a jej stosunkowo niska zasadowość i dobroczynne dla ludzkiego organizmu właściwości pozwalają skutecznie promować ją jako środek leczniczy oraz rehabilitacyjny na szereg schorzeń. Działa pozytywnie na obniżenie stresu i poprawe układu krążenia.

Bukowina Tatrzańska noclegi blisko wyciągu 

Zimą Bukowina Tatrzańska ma wiele do zaoferowania. Ośrodek Rusiń-ski, największy ośrodek narciarski Bukowiny Tatrzańskiej, przeznaczony jest głównie dla średnio zaawansowanych narciarzy. Większość z dostępnych tu tras jest „niebieska”, pojedyncze są „czerwone”. Istnieje też osobny wyciąg taśmowy, którym wjeżdża się na górę stoku przeznaczonego dla początkujących i dla dzieci. Jest on oddzielony od reszty tras, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Wszystkie trasy są szerokie, a dodatkowo stosuje się na nich ratrakowanie, oświetlenie w godzinach wieczornych oraz sztuczne naśnieżanie.

W Bukowinie Tatrzańskiej, na północno-wschodnim zboczu Wierchu Olczańskiego znajduje się wyciąg narciarski UFO, gdzie możemy znaleść łatwejsze trasy dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Jeśli jesteście w Bukowinie Tatrzańskiej i macie ochotę na dużą dawkę adrenaliny zachęcam do skorzystania z wypożyczalni skuterów, świetna zabawa i niezapomniane wrażenia.

Bukowina Tatrzańska pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Noclegi Bukowina Tatrzańska oferuje wypoczynek w miłej atmosferze, w otoczeniu pięknej przyrody, gdzie można poczuć świeże górskie powietrze, z gwarą i muzyką góralską. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr. Idealne miejsce do pieszych wędrówek.

Bukowina Tatrzańska ośrodki wypoczynkowe, bukowina tatrzańska noclegi z wyżywieniem

Możliwość komentowania jest wyłączona.