Domki Romka – Mikołajki

Serdecznie zapraszamy do spędzania wolnych dni w Mikołajkach.
Domki letniskowe Domki Romka pomogą Państwu spędzić miło swój czas.W okresie wakacyjnym wynajmowane są tylko dla rodzin z dziećmi.
Obiekt znajduje się w spokojnej dzielnicy.
Do plaży 2 km. Domki zbudowane są z sosny. Posiadają dwa pokoje plus salon z aneksem kuchennym. Na wyposażeniu domku jest Tv, 2 łóżka dwu osobowe w tym jedno nadstawką, kanapa, aneks kuchenny,mikrofala, lodówka, łazienka z podgrzewaną podłogą, taras ( stolik +3 krzesła+ 2 leżaki). Parking na miejscu. 
*Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci( trampolina, bramki do gry w piłkę nożną, kółko i krzyżyk, huśtawka ważka, hulajnogi, jeździki), 
*Basen z czystą podgrzewaną wodą(czynny od 30 czerwca do 30 sierpnia) .
*Grill
*Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
*Teren ogrodzony i monitorowany.
*Rowery do wynajęcia
*Domki klimatyzowane
Maksymalna ilość osób w domku to 7-8 osób.

Aktywny wypoczynek:Skutery wodne, Spływy kajakowe, Wędkarstwo, Żeglarstwo, Trasy rowerowe, Paintball / ASG

Mikołajki to miasteczko turystyczne na Mazurach, blisko Mrągowa i Giżycka, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie miasta znajduje się rozbudowana infrastruktura dla żeglarzy, głównie w północnej części Jeziora Mikołajskiego, które jest połączone z innymi akwenami wodnymi.

W Mikołajkach najważniejsze są żagle, a sprzyjają temu naturalne warunki jeziora Mikołajskiego. Ogromną atrakcją Mikołajek jest przystań Żeglugi Mazurskiej. Głęboka woda przy brzegu oraz klasyfikacja wód, która raczej nie sprzyja kąpielom wodnym – tu prawie każdy hotel przy brzegu ma swoją przystań.

Mikołajki to turystyczne miasto, dlatego zadbano o odpowiednią ilość miejsc noclegowych, które liczy się w tysiącach.

Samochodowy Rajd Polski ma w Mikołajkach swoją bazę od ponad 10 lat.

Samo miasto jest bardzo popularne, a w centrum Mikołajek w wyspecjalizowanych sklepach kupimy naprawdę wszystko, czego trzeba żeglarzom. Nawet znalezienie serwisu popularnych tutaj motorówek nie sprawi problemu. Okoliczne wypożyczanie kajaków, rowerów, a nawet sprzętu do biwakowania pozwolą spędzić czas w mikołajkach tak, jak chcemy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.