Ełk apartamenty, pokoje, domki, pensjonaty

Ełk noclegi
19-300 Ełk

Ełk  to największe miasto na Mazurach. Ełk położony jest na Pojezierzu Ełckim, będącym częścią Pojezierza Mazurskiego. Ełk noclegi nad jeziorem leży nad Jeziorem Ełckim, Jeziorem Sunowo i rzeką Ełk. Usytuowane na terenie Zielonych Płuc Polski. Główny ośrodek edukacyjny, gospodarczy i turystyczny regionu.

 Ełk noclegi to magiczne miejsce, gdzie każdy może oderwać się od zgiełku dnia codziennego i poczuć się pięknie, wypoczywając w eleganckich pokojach. Ełk noclegi nad jeziorem to idealne miejsce na weekend, wypoczynek we dwoje czy rodzinny wypad w pięknym mieście- bliskość centrum daje bowiem możliwość zorganizowania sobie doskonałego pobytu.

Noclegi w Ełku wyposażone dodatkowo w jacuzzi. Ełk noclegi w apartamentach wypoczynek dla turystów jak i podróże służbowe.
Ełk domki, apartamenty, pokoje gościnne w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio nad brzegiem jeziora.
Nieopodal znajduje się plaża miejska, wypożyczalnia sprzętu wodnego, amfiteatr, nowoczesny plac zabaw oraz stadnina konna i wiele innych atrakcji.

Noclegi w Ełku to zaledwie kilka  minut spacerkiem do centrum miasta.

Z okien roztacza się piękny widok na jezioro.

Prosto z apartamentu wychodzi się na urokliwą promenadę, wzdłuż jeziora przy której położone są liczne puby i restauracje, gdzie można smacznie zjeść i miło spędzić czas.

Ełk pensjonaty, Ełk noclegi, noclegi Ełk, Ełk domki letniskowe nad jeziorem, domki Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.