Gliczarów Górny

Gliczarów Górny to niewielka wieś turystyczna  w gminie Biały Dunajec. Składa się z pięciu osiedli: Jurzyste, Matygówka, Bartków Wierch, Fiśkowa Dolina, Dziadkówka. Leży na Pogórzu Gliczarowskim. Jest jedną z najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w Polsce.

Noclegi Gliczarów Górny to miejsce cieszące się zainteresowaniem wśród turystów. Cyklicznie odbywają się tu imprezy o charakterze kulturalno-rozrywkowym. Można  skorzystać z dostępnych tras i szlaków turystycznych. Między innymi przez Gliczarów przebiega Szlak Wolnościowy z Chochołowa do Niedzicy. Przebiega także trasa spacerowa: Biały Dunajec – Stołowe –Gliczarów Górny – Gliczarów Dolny – Wojtusiców Wierch – Biały Dunajec – Kuny. Znajduje się tu również szlak rowerowy: Biały Dunajec – Gliczarów Dolny – Gliczarów Górny – Biały Dunajec.

„… tu najblizej Nieba, ej piykne te nase Tatry, poczuj te wielkość, wzniosłeś się ponad poziomy.”

Gliczarów Górny noclegi
34-425 Biały Dunajec

 

Któż nie słyszał o tym uroczym miejscu, o tej górskiej dziedzinie, odwiedzanej przez pragnących zaznania prawdziwego wypoczynku. Gliczarów Górny jest miejscem niezwykłym…

Zapraszamy  do spędzenia kilku niezwykłych chwil w Gliczrowie , z okien którego rozpościerają się piękne widoki na szeroką panoramę Tatr i okoliczne lasy.

Noclegi Gliczrów oferuje noclegi w stylowych góralskich domków z widokiem na Tatry, stylizowana elementami architektury podhalańskiej o wysokim standardzie.

– Pokoje 2,3,4 osobowe duże, posiadają łazienkę, telewizor, radio, internet
– Część pokoi z balkonami z widokiem na Tatry, a część na Gorce.

Pokoje wyposażone w TV, radio, czajnik.

Doba rozpoczyna się od 16:00 a kończy dnia następnego o 12:00

Dla małych gości w części drewnianej pokój do zabaw ( Telewizja, DVD, Gry)

 Noclegi w Gliczrowie przeznaczone dla spotkań towarzyskich, jak i do organizowania imprez okolicznościowych z góralską muzyką.

Gliczrów noclegi z wyżywieniem

Śniadanie: szwedzki stół

Obiadokolacja: zupa, drugie danie, kompot + deser na gorąco.

Napoje:

Do dyspozycji gości: przy stole szwedzkim 24h czajnik z kawami i herbatą


Możliwość komentowania jest wyłączona.