Hoffer Superhit Festival 2014

VII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2014 odbędzie się 22 listopada w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie Ostróda noclegi zaprasza..

Po sześciu latach, podczas których festiwal gościł najbardziej legendarnych polskich wykonawców, takich jak Maryla Rodowicz, zespoły Bajm, Budka Suflera czy Kombii, przyszedł czas na wielką światową gwiazdę – zespół BONEY M.

Przeboje niemieckiej super grupy, królowały na światowych listach przebojów w latach 70 i 80-tych. Różne koleje losu sprawiły, że dziś działają trzy aktywne odłamy zespołu, gdyż każdy z wokalistów pierwotnego składu uzyskał prawo do używania nazwy zespołu. To jednak pochodząca z Jamajki Sheyla Bonnick, tworzy ten najpopularniejszy dziś skład, który zagości w Działdowie.

W dniu 23 listopada odbędą się ponadto warsztaty wokalne prowadzone przez znakomitą polską wokalistkę, jurorkę III i IV edycji The Voice Of Poland, MARIĘ SADOWSKĄ. Artystka będzie oczywiście również jurorem podczas przesłuchań konkursowych. Kolejną jurorką na festiwalu będzie wokalistka, która wydała pięć płyt, z czego aż cztery uzyskały status płyty platynowej ANIA DĄBROWSKA, znana także m.in. z jurorowania w I edycji  The Voice’a.

Czwarty rok z rzędu sponsorem tytularnym imprezy będzie firma HOFFER.

Honorowy patronat nad imprezą sprawują Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz i Starosta Działdowski Marian Janicki.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 22 października noclegi Ostróda.


Możliwość komentowania jest wyłączona.