Karpacz

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu – Śnieżki. To doskonale rozwinięta baza noclegowa. Warto odwiedzić Muzeum Zabawek, Skocznie Narciarską Orlinek. Ciekawym miejscem dla rodzin jest Park Bajek czy Miasteczko Western city. W samym Karpaczu znajduje się kilkanaście stoków To świetny pomysł na nocleg w Karpaczu. Karpacz to miejsca gdzie można dobrze zjeść i odpocząć. Bardzo ciekawy w Karpaczu jest również Skwer Zdobywców, są tam odlane w brązie odciski butów słynnych polskich himalaistów.

Karpacz
58-540 Karpacz

Domy wypoczynkowe  usytuowany wśród drzew, w rekreacyjnej części Karpacza. Dogodny dojazd, własny ogródek, grill, izba góralska. Wymarzone miejsce do wypoczynku i spacerów.

Na miejscu możliwość korzystania z sauny, w pobliżu basen kryty
i odkryty, kort tenisowy, liczne urokliwe kawiarnie i restauracje oraz możliwość jazdy konnej, a zimą trzy wyciągi narciarskie i lodowisko.

Karpacz noclegi tanio oferuje cztery pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami,
w tym 3 z balkonem, położone na I piętrze.

Śniadanie na zamówienie, względnie możliwość sporządzania śniadań i kolacji we własnym zakresie.
Organizujemy na życzenie folklorystyczne wieczory przy ognisku.

W pobliżu znajduje się hotel Malachit, w którym można skorzystać z basenu, groty solnej, kriokomory.

W domu znajduje się izba góralska z kominkiem, a ściany domu, zdobne licznymi eksponatami z wypraw himalajskich oraz okazami rodzimej sztuki ludowej, tworzą nastrojowe muzeum. Rolę kustosza pełni gospodarz domu, który chętnym opowie o swoich przygodach.

Zapewniamy miłą atmosferę, Zapraszamy!


Możliwość komentowania jest wyłączona.