Karpacz – idealny wypoczynek wiosną

Karpacz jest miastem turystycznym na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim u stóp Śnieżki, w dolinie rzeki Łomnicy, a także potoków, będących jej dopływami.

Karpacz noclegi przygotowały dla Państwa mnóstwo miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z TV, balkonem oraz z pełnym węzłem sanitarnym. Dobra, domowa kuchnia pomoże zgromadzić tyle sił i optymizmu, aby urlop w Karpaczu pozostał jednym z milszych wspomnień.

Karpacz ośrodki wypoczynkowe, kwatery prywatne umiejscowiene obiekty noclegowe  dają gwarancję wypoczynku w ciszy i spokoju, zarazem stanowiąc doskonałe miejsce wypadowe do wycieczek w Karkonosze.

Na gości czekają przestronne pokoje z łazienkami, wyposażone TV-SAT, większość z balkonami i pięknymi widokami na Śnieżkę lub Dolny Karpacz. O atrakcyjności noclegów decyduje również lokalizacja w zaciszu i z dala od ulicznego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce dla osób pragnących wypocząć w spokoju i ciszy, blisko przyrody a także skorzystać z rozrywek i atrakcji Karpacza

W pobliżu:

  • kompleks basenów Sandra Spa,
  • stoki z wyciągami narciarskimi oświetlonymi i sztucznie dośnieżanymi,
  • kryty basen oraz korty tenisowe.

Możliwość urządzania tutaj grilla, ogniska z pieczeniem prosiaka oraz zabawy na otwartym powietrzu. Nad całą oprawą imprezy czuwa personel. Pomaga w zorganizowaniu wycieczek do Czech, Niemiec oraz po terenie Karkonoszy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.