Małe Ciche noclegi

Małe Ciche to wieś w województwie małopolskim, w gminie Poronin. Miejscowość ta położona blisko od Zakopanego i ok 5 kilometrów od Poronina w kierunku południowym i 3 km na wschód od Murzsichla, drogą prowadzącą przez las. Małe Ciche leży ok 850 m n. p. m., tuż przy Tatrach, w dolinie Filipczańskiego Potoku. Posiada doskonałą bazę noclegową, a słynie przede wszystkim ze wspaniałych widoków.

Małe Ciche otoczone z każdej strony Tatrami, latem jest to idealne miejsce do spacerów,  czy wycieczek rowerowych. Zimą Małe Ciche zamienia sie się w miejscowość narciarską,  znajduja sie tu 3 wyciągi. Otaczajace miejscowość lasy świerkowe mają niezwykle dobroczynny wpływ na zdrowie wszystkich turystów. Noclegi Małe Ciche dostarczają wiele miejsc noclegowych w pokojach, gościnnych, kwaterach, willach, apartamentach, pobyt tu ma  właściwości uspokajające, skutecznie wpłynąć na odporność organizmu. Atuty, ale i stale rosnąca baza tanich noclegów to główne argumenty przemawiające za pobytem w ustronnym Małym Cichym.

Małe Ciche noclegi z wyżywieniem  położon w malowniczej miejscowości Małe Ciche niedaleko Zakopanego. Wysoki standard noclegów gwarantuje komfort i udany wypoczynek. Małe Ciche noclegi stanowi idealną bazę „wypadową” na spacery, wyprawy rowerowe oraz wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego. W znajdują się baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Szaflarach, gdzie znakomicie można zregenerować swoje siły i odpocząć, w spokoju można posłuchać szumu wody i odprężyć się. Zimą zapraszamy narciarze znajdą coś dla siębie  dostarcza i aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Małym Cichym


Możliwość komentowania jest wyłączona.