Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska jest siedzibą jednej z pięciu gmin podhalańskich tworzących powiat tatrzański w województwie małopolskim. Odgrywa coraz większe znaczenie dla przemysłu turystycznego i narciarskiego, od wielu lat skutecznie konkurując nawet z samym Zakopanem.

Bukowina Tatrzańska jest położona na Pogórzu Spisko-Gubałowskim to rozbudowana baza noclegowa, stacja sportów zimowych, liczne małe wyciągi narciarskie, w tym popularny ośrodek Olczański Wierch ze Stacją Turnia, dysponującą wyciągiem krzesełkowym to tylko część z wielu atrakcji Bukowiny Tatrzańskiej.

Bukowina Tatrzańska to bez wątpienia jedno z piękniejszych miejsc na Skalnym Podhalu. Niepowtarzalne widoki, krystaliczne powietrze, leczniczy klimat, znakomite tereny narciarskie, urocze miejsca spacerowe, prawdziwie górskie trasy rowerowe, autentyczny folklor oraz wyśmienite regionalne potrawy w miejscowych karczmach.
Długo trzymająca się zima sprawia, że w Bukowinie jest istny raj dla narciarzy, na których czeka ok. pięćdziesiąt wyciągów narciarskich, o różnym stopniu trudności.

Położona u stóp Tatr stanowi doskonałą bazę wypadową na pobliskie szlaki turysyczne.

W miejscowości znajduje się szereg drewnianych pensjonatów z okresu międzywojennego, wybudowanych w stylu zakopiańskim inspirowanym stylem witkiewiczowskim, które tworzą niezwykle rustykalny klimat dla którego warto tu przyjechać. Dwa ogólnopolskie festiwale: „Sabałowe Bajania” oraz „Karnawał Góralski”, zabytki sztuki ludowej i występy Teatru Ludowego zapewnią wszystkim kontakt z żywym folklorem.

Bukowina Tatrzańska noclegi blisko basenów termalnych to nowoczesne pensjonaty, pokoje gościnne wille, apartamenty  w Bukowinie Tatrzańskiej. Swoim gościom Bukowina tatrzańska noclegi w pokojach z Wi-Fi, łazienkami, TV i dostępem do bezpłatnego parkingu. Turyści w Bukowinie Tatrzańskiej mogą skorzystać strefy SPA, stoków , restauracji, basenów , pokoju rekreacyjnego, placu zabaw w ogrodzie i tarasu z widokiem na Termy Bukowina i okolicę.

Bukowina Tatrzańska tanie noclegi, Bukowina noclegi z wyżywieniem posiada rozbudowane centrum narciarstwa, dysponujące dziesiecioma kolejami krzesełkowymi i trzydziestoma wyciągami narciarskimi, miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, gościnnych kwater i wybornej kuchni regionalnej, miejsce żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.

Woda termalna zalegająca pod Podhalemjest pomaga w rozwoju części uzdrowiskowej Bukowiny. Możemy ją doceniać w Termach takich jak „Terma Bania” i „Terma Bukowina Tatrzańska” Obiekty oferują nie tylko kompielisko termalne ale też SPA, sauny i sanatoria, a nawet plażę. Woda jest dostarczana z niedalekiego odwiertu, a jej stosunkowo niska zasadowość i dobroczynne dla ludzkiego organizmu właściwości pozwalają skutecznie promować ją jako środek leczniczy oraz rehabilitacyjny na szereg schorzeń. Działa pozytywnie na obniżenie stresu i poprawe układu krążenia.

Bukowina Tatrzańska pensjonaty, Bukowina Tatrzańska pokoje gościnne, Bukowina Tatrzańska ośrodki wypoczynkowe  to doskonała baza wypadowa latem w:
-Tatry,
-Morskie Oko
-Do punktu granicznego Łysa Polana
-Termy Bukowina Tatrzańska ,Białka Tatrzańska

Obiekt jest świetną bazą wypadową dla narciarzy:

Czarna Góra
Bukowina Tatrzańska
Białka Tatrzańska
Czarna Góra
Jurgów

Noclegi w Bukowinie Ttrzańskiej położone u podnóża Tatr polskich i słowackich. Tutaj znajdziecie Państwo spokój i odpoczniecie od codziennych spraw i problemów. Jeżeli szukasz komfortowych noclegu w Bukowinie  w przystępnej cenie położonego w pobliżu basenów termalnych Terma Bukowina Tatrzańska to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

bukowina tatrzańska tanie noclegi, Bukowina Tatrzańska noclegi domki, Bukowina Tatrzańska ośrodki wypoczynkowe, Bukowina Tatrzańska pensjonaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.