Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska jest siedzibą jednej z pięciu gmin podhalańskich tworzących powiat tatrzański w województwie małopolskim. Odgrywa coraz większe znaczenie dla przemysłu turystycznego i narciarskiego, od wielu lat skutecznie konkurując nawet z samym Zakopanem.

Bukowina Tatrzańska jest położona na Pogórzu Spisko-Gubałowskim to rozbudowana baza noclegowa, stacja sportów zimowych, liczne małe wyciągi narciarskie, w tym popularny ośrodek Olczański Wierch ze Stacją Turnia, dysponującą wyciągiem krzesełkowym to tylko część z wielu atrakcji Bukowiny Tatrzańskiej.

Bukowina Tatrzańska to bez wątpienia jedno z piękniejszych miejsc na Skalnym Podhalu. Niepowtarzalne widoki, krystaliczne powietrze, leczniczy klimat, znakomite tereny narciarskie, urocze miejsca spacerowe, prawdziwie górskie trasy rowerowe, autentyczny folklor oraz wyśmienite regionalne potrawy w miejscowych karczmach.
Długo trzymająca się zima sprawia, że w Bukowinie jest istny raj dla narciarzy, na których czeka ok. pięćdziesiąt wyciągów narciarskich, o różnym stopniu trudności.

Położona u stóp Tatr stanowi doskonałą bazę wypadową na pobliskie szlaki turysyczne.

W miejscowości znajduje się szereg drewnianych pensjonatów z okresu międzywojennego, wybudowanych w stylu zakopiańskim inspirowanym stylem witkiewiczowskim, które tworzą niezwykle rustykalny klimat dla którego warto tu przyjechać. Dwa ogólnopolskie festiwale: „Sabałowe Bajania” oraz „Karnawał Góralski”, zabytki sztuki ludowej i występy Teatru Ludowego zapewnią wszystkim kontakt z żywym folklorem.

Bukowina Tatrzańska noclegi blisko basenów termalnych to nowoczesne pensjonaty, pokoje gościnne wille, apartamenty  w Bukowinie Tatrzańskiej. Swoim gościom Bukowina tatrzańska noclegi w pokojach z Wi-Fi, łazienkami, TV i dostępem do bezpłatnego parkingu. Turyści w Bukowinie Tatrzańskiej mogą skorzystać strefy SPA, stoków , restauracji, basenów , pokoju rekreacyjnego, placu zabaw w ogrodzie i tarasu z widokiem na Termy Bukowina i okolicę.

Bukowina Tatrzańska tanie noclegi, Bukowina noclegi z wyżywieniem posiada rozbudowane centrum narciarstwa, dysponujące dziesiecioma kolejami krzesełkowymi i trzydziestoma wyciągami narciarskimi, miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, gościnnych kwater i wybornej kuchni regionalnej, miejsce żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.

Woda termalna zalegająca pod Podhalemjest pomaga w rozwoju części uzdrowiskowej Bukowiny. Możemy ją doceniać w Termach takich jak „Terma Bania” i „Terma Bukowina Tatrzańska” Obiekty oferują nie tylko kompielisko termalne ale też SPA, sauny i sanatoria, a nawet plażę. Woda jest dostarczana z niedalekiego odwiertu, a jej stosunkowo niska zasadowość i dobroczynne dla ludzkiego organizmu właściwości pozwalają skutecznie promować ją jako środek leczniczy oraz rehabilitacyjny na szereg schorzeń. Działa pozytywnie na obniżenie stresu i poprawe układu krążenia.

Bukowina Tatrzańska pensjonaty, Bukowina Tatrzańska pokoje gościnne, Bukowina Tatrzańska ośrodki wypoczynkowe  to doskonała baza wypadowa latem w:
-Tatry,
-Morskie Oko
-Do punktu granicznego Łysa Polana
-Termy Bukowina Tatrzańska ,Białka Tatrzańska

Obiekt jest świetną bazą wypadową dla narciarzy:

Czarna Góra
Bukowina Tatrzańska
Białka Tatrzańska
Czarna Góra
Jurgów

Noclegi w Bukowinie Ttrzańskiej położone u podnóża Tatr polskich i słowackich. Tutaj znajdziecie Państwo spokój i odpoczniecie od codziennych spraw i problemów. Jeżeli szukasz komfortowych noclegu w Bukowinie  w przystępnej cenie położonego w pobliżu basenów termalnych Terma Bukowina Tatrzańska to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.