NOWA EDYCJA TERMOAKTYWNYCH !!! Białka Tatrzańska

NOWA EDYCJA TERMOAKTYWNYCH !!!

1. TermoAktywny Pakiet Na zdrowie (bilet open + masaż)

TermoAktywny pakiet ”Na zdrowie” obejmuje całodzienny bilet do wszystkich stref Termy Białka (Strefa Głośna – rekreacyjno-zabawowa, Strefa Cicha – relaksacyjno-wypoczynkowa, Strefa Saunarium – zdrowie i wyciszenie) wraz z relaksacyjnym masażem kręgosłupa i obręczy barkowej. Pakiet przeznaczony jest dla osoby dorosłej (Strefa Saunarium jest strefą nagości, wstęp tylko dla osób pełnoletnich). Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsza rezerwacja masażu w Instytucie Wellness&SPA i zgłoszenie się z wydrukowanym kuponem w Biurze Obsługi Klienta w dniu korzystania. Rezerwacja  pod numerem 18265 74 94.

Kupon ważny do 30.09.2013 r.

Cena 139 zł zamiast 205 zł

 

2. TermoAktyny Masaż całego ciała

Masaż relaksacyjny całego ciała dla TermoAktywnego Pana lub TermoAktywnej Pani. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsza rezerwacja masażu w Instytucie Wellness&SPA i zgłoszenie się z wydrukowanym kuponem w Biurze Obsługi Klienta  w dniu korzystania

Rezerwacji można dokonać pod numerem 18 265 74 94.

Kupon ważny do 30.09.2013 r.

Cena 84 zł zamiast 168 zł

 

3. TermoAktywna Odnowa na Lato 

Pakiet przeznaczony dla aktywnych Pań. Obejmuje profesjonalny peeling całego ciała oraz aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny pleców i ramion. Stanowi perfekcyjne połączenie dla efektu aksamitnej skóry i kwitnącej, tryskającej energią sylwetki. Produkt niedostępny w regularnej sprzedaży. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsza rezerwacja masażu w Instytucie Wellness&SPA i zgłoszenie się z wydrukowanym kuponem w Biurze Obsługi Klienta w dniu korzystania.

Rezerwacji można dokonać pod numerem 18 265 74 94.

Kupon ważny do 30.09.2013 r.

Cena 99 zł zamiast 239 zł

Warto zobaczyć Białka Tatrzańska noclegi, noclegi Białka Tatrzańska oraz Białka Tatrzańska kwatery

4. TermoAktywne e-karty do SPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.