Pan Ząbek Show

w tym roku swoje wakacyjne poczynania Pan Ząbek iluzjonista – magik znany m.in z programu „Mam Talent”, ma zamiar ulokować w samym sercu wakacyjnego wypoczynku – we Władysławowie. Władysławowo noclegi zaprasza.

Show obejmuje czas trwania 1h zegarowej.

Start imprezy: 11.07.2014

Namiot jest w stanie pomieścić widownię liczącą 250 osób. Zniżki dla grup!

W programie:

Interaktywny pokaz sztuczek iluzjonistycznych – postać Pana Ząbka wciąga do swoich działań uczestników spotkania, tworząc z nimi na bieżąco pełną humoru rzeczywistość, ulotną i nietrwałą jak bańka mydlana, odrealnione, magiczne poczynania. W trakcie spektaklu wykorzystywane są różnorodne techniki iluzjonistyczne.

Projekt Pana Ząbka – to nie tylko forma sceniczna, ale także działania animacyjne oraz szeroko pojęta wymiana magicznych doświadczeń z widzami, tymi starszymi i młodszymi.

Pan Ząbek Show to magiczna podróż w głąb siebie i zakamarków własnej wyobraźni, pokonywanie kilku światów i płaszczyzn percepcyjnych jednocześnie, jednym słowem: iluzja dla każdego, na całego! Bajkowe miejsce, które uczy, bawi i organizuje zabawy nie tylko dla dzieci. Dla dorosłych jest również miejscem

spotkań, wspomnień, miejscem, do którego chętnie wracamy nie tylko we wspomnieniach.

Show obejmuje czas trwania 1h zegarowej. Odbywać się będzie codziennie około południa (godzina 11 lub 12:00 dla grup zorganizowanych oraz wieczorową porą około 19:00 dla pozostałych) w centrum Władysławowa

BILETY WSTĘPU:

pokaz 1h, bilet normalny: 30zł,

ulgowy: 25zł

rodzinny: 100zł/25zł od osoby

OFERTA SPECJALNA dla grup zorganizowanych/kolonie/obozy:

20zł bilet /osoba


Możliwość komentowania jest wyłączona.