Stacja Narciarska Kluszkowce

Kluszkowce jest malowniczą miejscowością położoną w gminie Czorsztyn. Leży ona na pograniczu Gorców i Pienin jednych z najpiękniejszych gór na terenie Polski. Każdego roku do Kluszkowców przybywa mnóstwo turystów chętnych skorzystać w jednej z najlepiej wyposażonej w tym regionie stacji narciarskiej. Noclegi Kluszkowce w czasie zimy przeżywają oblężenie turystów- zapaleńców sportów zimowych, którzy właśnie Kluszkowce uważają za miejsce świetnie przystosowane do uprawiania swoich sportowych pasji. Stacja narciarska w Kluszkowcach, to najlepiej przygotowane trasy zjazdowe, wyciągi narciarskie i tory saneczkowe. Każdy przybywający z całą rodzina znajdzie dla siebie odpowiednie atrakcje i zachęci opornych do uprawiania sportów zimowych. Przy Stacji narciarskiej działają szkółki, które uczą w doskonały sposób jazdy na nartach, są podziały wiekowe i każdy może znaleźć coś dla siebie. Dzieci są uczone pod czujnym okiem świetnie przeszkolonych instruktorów, którym rodzice bez problemu mogą powierzyć swoje pociechy. Stacja posiada również świetną restauracje, w której po całym męczącym dniu szusowania każdy może zjeść świetny, ciepły posiłek i cieszyć się widokami, które panują wokół. Kluszkowce zimą są przepiękne, wszędzie na drzewach jest niezliczona ilość czystego, białego puchu, który okrywa roślinność, czyniąc ja jakby przykryta kołderką. Kluszkowce zapraszają w szczególności zimą, stacja narciarska cieszy się ogromnym powodzeniem, co czyni to miejsce jednym z najczęściej odwiedzanych w tym regionie, ale uwierzcie warto choć na chwile odwiedzić Kluszkowce.

Szczawnica noclegi , Krościenko noclegi, Czorsztyn, Niedzica, Sromowce to malownicze miejscowości Pienin. Położone  w cichej, spokojnej okolicy Pienin idealny dla osób potrzebujących wyciszenia i odpoczynku. Pieniny to doskonała baza wypadowa do Krościenka, Szczawnicy, Niedzicy, Czorsztyna , Zakopanego, spływ przełomem Dunajca, jazda konna w siodle, ścieżki rowerowe, jezioro,  zamek w Niedzicy, Pieniński Park Narodowy, Trzy Korony.

W Pieninach jest wiele miejsc i możliwości spędzania wolnego czasu min parki linowe, wspinaczka górska, trasy rowerowe, wędkarstwo, szlaki górskie, paralotnie, wyciągi narciarskie, spływ flisacki Przełomem Dunajca, jezioro czorsztyńskie, żeglowanie i windsurfing, jazda konno.
* spływ przełomem Dunajca J
* Trzy Korony Wąwóz Homole,ośrodek narciarsko-rekreacyjny Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach
* największa na Podhalu hala widowiskowo-sportowa , boisko piłkarskie o
* ezioro Czorsztyńskie rejsy statkiem po jeziorze
* Trzy Korony Wąwóz Homole,
* Zamek w Czorsztynie oraz Zamek w Niedzicy
* Termy Podhalańskie w Szaflarach, Termy w Bukowinie Tatrzańskiej
Piękne tereny do uprawiania turystyki pieszej, doskonała baza wypadowa w Pieniny, Gorce, Tatry Wysokie oraz na Słowację.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.