Ustronie Morskie

Zaprasza Państwa na wypoczynek do Ustronia Morskiego ton komfortowe pokoje i apartamenty oraz domki letniskowe, pensjonaty, noclegi blisko morza. Ustronie Morskie noclegi, pensjonaty, pokoje z łazienkami gwarantują przyjemny wypoczynek. Do Ustronie Morskie noclegi blisko morza gości oddajemy również piętrowe domki z tarasem i balkonem.Miłośnicy aktywnego spędzania czasu znajdują tu doskonałe tereny do rowerowych i pieszych wycieczek wzdłuż wybrzeża.
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do cichej, małej miejscowości nad morzem, idealnej na wczasy noclegi Ustronie Morskie  blisko od Kołobrzegu. Polecamy szeroką piaszczystą plażę wolną od zgiełku i tłumu.

W ofercie Ustronie Morskie domki, pokoje, pensjonaty, kwatery, drewniane domki letniskowe .
Ustronie Morskie domki blisko morza,  kwatery położone są w atrakcyjnej dzielnicy willowej a w okolicy znajdują się sklep oraz stołówki.Ustronie Morskie ośrodki wczasowe  to atrakcyjny ośrodek wczasowy położony w cichej i spokojnej miejscowści. Noclegi Ustronie Morskie to idealne miejsce do spędzenia urlopu dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i wyjątkową atmosferę nadmorskiej miejscowości, domki wyposażone są w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem.

Na terenie ośrodków wypoczynkowych  znajduje się stołówka i duży teren zielony, a na nim bezpieczny plac zabaw  huśtawki, piaskownicę

Ośrodek jest ogrodzony, zapewniając bezpieczny wypoczynek wszystkim przebywającym na jego terenie. Na terenie Ośrodka znajduje się bezpłatny parking samochodowy oraz bezprzewodowe łącze Internetowe, domki wypoczynkowe: 3, 4, 5 i 6-osobowe,  ustronie Morskie apartament pokoje gościnne,  znajduje się aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, łazienka z pełen węzeł sanitarny, sprzęt plażowy i ławka ogrodowa na zewnątrz oraz dostęp do Wi-Fi.

Wygodne łóżka
Telewizję
Suszarkę do włosów
Lodówkę
Klimatyzację
WiFi
Balkon


Możliwość komentowania jest wyłączona.