W pięknym Karpaczu

W województwie Dolnośląskim w powiecie Jeleniogórskim znajduje się pełna uroku gmina Karpacz noclegi. Owa gmina górska leży w Karkonoszach w dolinie Łomnicy u podnóża Śnieżki.

Noclegi Karpacz to malowniczo położone miasto u stóp ŚnieżkZe względu na swe położenie i walory środowiska, Karpacz jest ośrodkiem sportowo – rekreacyjnym zarówno latem, jak i zimą

Będąc w mieście warto zobaczyć:
– szczyt Karkonoszy – Śnieżkę;
-Kościółek Wang;
-Muzeum Sportu i Turystyki;
Muzeum Zabawek;
-Tor Saneczkowy KOLOROWA;
-Miasteczko Western City

Karpacz hotele to obiekty, gdzie czekają na Państwa komfortowe i przytulne pokoje. Położone w pięknej dzielnicy Karpacza, a sąsiedztwo Karkonoskiego Parku Narodowego zapewnia  spokój i bliskość przyrody.
Do Państwa dyspozycji również basen i zaplecze SPA.
y Hotel zachował kameralny i rodzinny klimat.

Każdy pokój spełnia standardy hotelu kilku  gwiazdkowego w każdym znajduje się łazienka mini-bar, TV SAT, dostęp do WiFi.

Głównym atutem gminy jest sport i turystyka. Doskonałe warunki powodują, że Karpacz jest ośrodkiem sportów zimowych, stacją klimatyczną i punktem wypadowym na liczne szlaki turystyczne Karkonoszy. Z bogatą bazą gastronomiczną i wypoczynkowo – noclegową o zróżnicowanej ofercie cenowej (od schronisk po luksusowe hotele) jest atrakcyjny o każdej porze roku dla turystów indywidualnych i wycieczek.

Każdy kto chce spędzić aktywnie czas i doznać wielu niezapomnianych wrażeń musi koniecznie przyjechać do Karpacza. Jest to bowiem wymarzone miejsce do wypoczynku ale i także do uprawiania różnych form sportu i rekreacji. Każdego z pewnością urzeknie spacer po tym pięknym mieście, czy też za fascynują wędrówki po licznych szlakach specjalnie przygotowanych dla turystów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.