Wakacje nad morzem

Zapraszamy do Władysławowa, które należy do najbardziej urokliwych miejscowości nad Bałtykiem. Zachęcamy do spędzenia niezapomnianego urlopu w kameralnym i przytulnym pensjonacie nad morzem.

Władysławowo pensjonaty pozwolą latem zakosztować słońca, morskich kąpieli i relaksu na pięknej plaży. Kurort tętni życiem całą dobę!
Cudowne chwile przeżyją u nas zarówno dorośli, jak i dzieci. Chwile uniesień nie ominą nowożeńców, seniorzy odnajdą poszukiwaną ciszę i ukojenie.
Wiosną, jesienią i zimą czekają spokój, rześkie powietrze i malowniczy krajobraz. Swobodną, rodzinną atmosferę.
Wystarczy 15-minutowy spacer, aby znaleźć się na pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży.
Władysławowo noclegi przestronną jadalnię z TV i DVD oraz w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię do przygotowania posiłków. 
W pobliżu miejsce do rodzinnego wypoczynku z placem zabaw dla dzieci i sprzętem do grillowania.  Kolorowe i bezpieczne zabawki rozweselą niejednego młodego poszukiwacza przygód. Do dyspozycji kilka rowerów.
Możliwość bezpiecznego przechowania sprzętu sportowego i wózków dziecięcych.
Bliska odległość Centralnego Ośrodka Sportu sprawia, iż oprócz codziennego wakacyjnego plażowania, można również aktywnie spędzić swój urlop wybierając się na nowoczesną pływalnię Aquarius, korty tenisowe, siłownię, fitness czy skorzystać z szerokiej gamy gabinetów odnowy biologicznej.
Najbliższa jadłodajnia znajduje się na sąsiadującej posesji.
Na terenie bezprzewodowy dostęp do internetu – 24h.

Możliwość komentowania jest wyłączona.