Noclegi

Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką. Oddalona jest o 10 kilometrów od Nowego Targu i o 20 kilometrów od Zakopanego.

Białka Tatrzańska noclegi jest wsiąś usytuowana jest w okolicy Nowego Targu, Zakopanego. Znajdujące się z pobliżu pasma górskie to Polskie oraz Słowackie Tatry. Najwyższych punktem na terenie Białki Tatrzańskiej jest Kaniówka.

Najprawdopodobniej Białka Tatrzańska powstała w latach 1616 – 1618.

Nazwa wsi pochodzi od nazwy rzeki, która z kolei związana jest z białą pieniącą się wodą i białymi granitowymi kamieniami.

Bukowina Tatrzańska wieś podhalańska o pięknych widokach na pobliskie góry i bogata w atrakcje dla osób pragnących spędzić tu wolny czas, położona  w powiecie tatrzańskim, przez co jest doskonałym miejscem wypadowym na pobliskie szlaki górskie. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Tatr jest jezioro Morskie Oko, jest często najważniejszym powodem dla którego turyści przybywają do Bukowiny Tatrzańskiej

Zakopane to idealne miejsce do górskich wycieczek oraz wypoczynku nie tylko dla gości indywidualnych oraz grup turystycznych.Zakopane to idealne miejsce zarówno na aktywny wypoczynek , jak i na romantycznych chwil tylko we dwoje

Noclegi Zakopane jest miejsce do wypoczynku, spędzenia niezapomnianych chwil  z przepięknym widokiem na góry.  Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do popularnych stoków narciarskich, główne atrakcje Zakopanego towyciągi, spacer po Krupówkach, kąpiel w basenach termalnych, spacer dolinami tatrzańskimi, które całkowicie zmieniają swoje oblicze zimą.

Zakopane najbardziej znana miejscowość która  przyciąga turystów niepowtarzalnym podhalańskim klimatem. To idealne miejsce dla osób, które chcą wypocząć ale również dla tych , którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas.

Zakopane nazywane przez wielu ludzi „zimową stolicą Polski”.

Skalna 2
58-540 Karpacz
(75) 76 198 84
Willa położona w oazie ciszy i spokoju, w otoczeniu Kruczych Skał, lasu i potoku Płomnica oferuje gościom 12 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Tuż przy obiekcie wyciąg narciarski oraz Aqua Park. Serdecznie zapraszamy…
        1997

Zobacz więcej

Kościelisko to duża wieś turystyczna zlokalizowana tuż pod Tatrami, jest siedzibą gminy, w skład której wchodzą również Witów, Chochołów i Dzianisz. Kościelisko jest bardzo cenione przez turystów dzięki lokalizacji w pobliżu dużego ośrodka turystycznego, ale jednocześnie tuż przy najpiękniejszych dolinach tatrzańskich takich jak Dolina Kościeliska oraz Dolina Chochołowska. W otoczeniu Doliny Kościeliskiej, znajdują się cztery jaskinie udostępnione do zwiedzania. Najlepiej przystosowana do zwiedzania została Jaskinia Mroźna, gdzie jest oświetlenie oraz ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Pozostałe jaskinie to Smocza Jama, Jaskinia Raptawicka i Jaskinia Mylna, których zwiedzanie wymaga posiadania własnego oświetlenia i obycia we wspinaczce i zwiedzaniu podobnych jaskiń.

Miasto  Kazimierz Dolny położony na prawym brzegu Wisły, z uwagi na atrakcyjne położenie, bardzo bogatą historię znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystycznych. Styl kamienic to pomieszanie średniowiecznej fantazji z renesansową groteską.  Atutem lokalizacji jest brak ruchliwej drogi w pobliżu , do posesji prowadzi mało ruchliwa uliczka.

Mazury są one położone w województwie warmińsko-mazurskim na Pojezierzu mazurskim. Stolicą województwa jest miasto Olsztyn które leży w samym środku województwa. Większymi miastami na Mazurach to Olsztyn, Elbląg i- Ełk. W województwie tym mieszka zaledwie 1,4 miliona osób. W województwie tym można ujrzeć niespotykaną przyrodę.  Jest tam bardzo rozwinięta sieć wodna. Występuje wile jezior, rzek, oczek wodnych, kanały. . Mazurskie Jeziora były jedynym polskim kandydatem w światowym konkursie na 7 nowych cudów natury. Województwo to wyjątkowy region, w którym co roku przyjeżdża ogromna ilość ludzi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.