Władysławowo noclegi nad morzem

Pełna życia umieszczona w centrum część Władysławowa znana jest z lokalnej noclegi blisko plaży oraz tej w Cetniewie, a do tego alei Gwiazd Sportu czyli deptaka z gwiazdami upamiętniającymi legendy sportu. Rozrywka dla rodzin posiada Lunapark Sowiński, władysławowski Ocean Park z karuzelami i rzeźbami o charakterystyce morskiej, a także bagna w rezerwacie przyrody „Słone Łąki”. W okolicy jest wiele sklepów z gadżetami, klubów tanecznych oraz barów serwujących piwo i smażoną rybę.
W mieście zostało przygotowane pięć kąpielisk. W okresie wakacyjnym na turystów czeka wiele form rozrywki takich jak zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie wyposażenia sportowego, dla najmłodszych dmuchane obiekty, lokale gastronomiczne, konkursy piłki siatkowej, nożnej, wybory miss a przy zachodzie słońca i po zmroku odbywają się dyskoteki i występy artystyczne.
Port jest jednym z najbardziej popularnych portów rybackich na naszym noclegi blisko morza pod względem ilości wyławianej ryby, ilości przyjmowanych kutrów rybackich i sprzętu rybackiego. Oprócz pełnienia swojej głównej roli takich jak obróbka ryb, fabryka lodu i mączki rybnej, stocznia remontowa również chętnie przyjmuje turystów.
Od okresu miesiąca maja do października przybywają jachty sportowe i żaglowce, które mogą zatankować tu paliwo, prowiant i wodę, dokonać potrzebnych renowacji. Na miejscu mieści się morskie przejście międzynarodowe dla odwiedzających zmierzających do portów skandynawskich, litewskich i łotewskich. W okresie letnim z portu pasażerskiego można udać się statkiem w rejs po naszym noclegi nad morzem. Port, a konkretnie zachodni falochron który jest również molem jest także popularnym miejscem dla wędkarzy i turystów.
W mieście region i nadmorską krajobraz można obserwować z wieży w Domu Rybaka albo z latarni morskiej. Jeżeli ktoś wolałby zobaczyć kapitalne widoki korzystając z mniej popularnych rozwiązań powinien wybrać się do Lunaparku Sowińskiego, gdzie jedną z najbardziej uczęszczanych rozrywek jest młyńskie koło, z którego obserwować całą okolicę.
Dla fanów większej adrenaliny obiekt przygotował największą w naszym kraju kolejkę górską, której trasa ma mniej więcej pół kilometra długości. Na pasjonatów wodnych przejażdżek przygotowane pływające łabędzie. W karcie dań można wybrać mnóstwo atrakcji zarówno dla starszych i bardziej wymagających klientów jak i dla rodzin z najmłodszymi, takich jak zamek grozy, zamek Azteków, pałac śmiechu. W parku mieszczą się, między innymi, również park linowy, tor gokartowy oraz kilka lokale gastronomiczne.


Możliwość komentowania jest wyłączona.