Zakopane noclegi, pokoje, kwatery…

Noclegi w Zakopanem

Zakopane to główny ośrodek turystyczny w Tatrach. To tutaj zatrzymuje się większość turystów, którzy przyjeżdżają wypoczywać na Podhale, to tętniące życie miasto odwiedza rocznie blisko 3 mln turystów co czyni je jednym z najpopularniejszych ośrodków w Polsce.

Zakopane noclegi komfortowe pokoje gościnne zapraszają na miły i spokojny wypoczynek w samym centrum Zakopanego blisko od Krupówek. W pobliżu znajduje się Centralny Ośrodek Sportowy COS, ze stadionami piłkarskimi i kortami, basenem, sauną i salą rekreacjyną, Wielka Krokiew, obok obiekty do uprawiania sportów zimowych.

Warto wybrać się na spacer w kierunku Kościeliska, trasa prowadzi dwoma ulicami Kościeliską i Krzeptówkami. Kościeliska to najstarsza ulica Zakopanego, przy niej znajdują się najstarsze zachowane domy w Zakopanem. Na początku ulicy znajduje się Stary Kościół i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Drewniany kościół jest najstarszym w Zakopanem. Z kolei na Krzeptówkach znajduje się Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Ten wielki kościół wybudowany został w podzięce za ocalenie życia Papieża w zamachu. Wnętrze wykonane jest z drewna, ołtarze są rzeźbiona a całość robi ogromne wrażenie.

Noclegi Zakopane  polecamy obiekty turystycznebaza noclegowa oferuje hotele, apartamenty, kwatery prywatne,  pokoje gościnne, pensjonaty, wille, domki
Zakopane oferuje miłą obsługę i atmosferę. Zapraszamy na niezapomniane noclegi i wypoczynek w góry Taty do Zakopanego.

Większość turystów rozpoczyna zwiedzanie Zakopanego od wizyty na Krupówkach. To deptak miasta i najbardziej reprezentacyjna ulica w mieście. Dużo tam komercji, restauracji i kawiarni stylizowanych na góralskie oraz kramów z tandetnymi raczej ozdobami i pamiątkami. Warto się przejść zobaczyć targowisko pod Gubałówką.

Zakopane noclegi w centrum położone w spokojnej okolicy w centrum niedaleko od Krupówek. Z okien budynku roztacza się widok na Giewont. W pobliżu – kompleks Szymoszkowa, gdzie w zimie działa jedna z najlepszych stacji narciarskich w Zakopanem, a w lecie jedyne otwarte kąpielisko.

Ciekawym pomysłem na spędzenie czasu może być spacer w stronę Kuźnic. To trasa o długości 4 km, to po prostu przedłużenie Krupówek prowadzące do kolejki na Kasprowy Wierch. Po drodze mijamy sporo karczm w otoczeniu starych zabudowań góralskich, chaty z drewna w stylu zakopiańskim.

Tanie noclegi zakopane 20 zł la gości szukających prawdziwego górskiego spokoju, ceniących sobie rodzinną atmosferę i doceniających góralską gościnność. Przytulna atmosfera, świetna lokalizacja, zaciszna okolica oraz miła i gotowa do pomocy obsługa – jeśli szukacie \takiego noclegu, zapraszamy do Zakopanego !

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.