Bukowina Tatrzańska

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska posiada pokaźne centrum narciarstwa, dysponujące 10 kolejami krzesełkowymi i 30 wyciągami narciarskimi, miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, gościnnych kwater i wybornej kuchni regionalnej, miejsce żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.

Bukowina Tatrzańska noclegi poożone  w środkowejmiejscowości. Dzięki atrakcyjnemu położeniu zapewniają łatwy dostęp do interesujących miejsc, położonych na Podhalu. Z okien naszego domu widać piękną panoramę Tatr

Woda termalna zalegająca pod Podhalemjest pomaga w rozwoju części uzdrowiskowej Bukowiny. Możemy ją doceniać w Termach takich jak „Terma Bania” i „Terma Bukowina Tatrzańska”. Obiekty oferują nie tylko kompielisko termalne ale też SPA, sauny i sanatoria, a nawet plażę. Woda jest dostarczana z niedalekiego odwiertu, a jej stosunkowo niska zasadowość i dobroczynne dla ludzkiego organizmu właściwości pozwalają skutecznie promować ją jako środek leczniczy oraz rehabilitacyjny na szereg schorzeń. Działa pozytywnie na obniżenie stresu i poprawe układu krążenia.

Bukowina Tatrzańska noclegi blisko wyciągu 

Zimą Bukowina Tatrzańska ma wiele do zaoferowania. Ośrodek Rusiń-ski, największy ośrodek narciarski Bukowiny Tatrzańskiej, przeznaczony jest głównie dla średnio zaawansowanych narciarzy. Większość z dostępnych tu tras jest „niebieska”, pojedyncze są „czerwone”. Istnieje też osobny wyciąg taśmowy, którym wjeżdża się na górę stoku przeznaczonego dla początkujących i dla dzieci. Jest on oddzielony od reszty tras, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Wszystkie trasy są szerokie, a dodatkowo stosuje się na nich ratrakowanie, oświetlenie w godzinach wieczornych oraz sztuczne naśnieżanie.

W Bukowinie Tatrzańskiej, na północno-wschodnim zboczu Wierchu Olczańskiego znajduje się wyciąg narciarski UFO, gdzie możemy znaleść łatwejsze trasy dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Jeśli jesteście w Bukowinie Tatrzańskiej i macie ochotę na dużą dawkę adrenaliny zachęcam do skorzystania z wypożyczalni skuterów, świetna zabawa i niezapomniane wrażenia.

Bukowina Tatrzańska pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Noclegi Bukowina Tatrzańska oferuje wypoczynek w miłej atmosferze, w otoczeniu pięknej przyrody, gdzie można poczuć świeże górskie powietrze, z gwarą i muzyką góralską. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr. Idealne miejsce do pieszych wędrówek.

Bukowina Tatrzańska noclegi domki, bukowina tatrzańska noclegi blisko basenów, Bukowina Tatrzańska pensjonaty, Bukowina Tatrzańska ośrodki wypoczynkowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.