Noclegi w Murzasichlu

Murzasichle jest to wieś podhalańska położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820–950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Centralna część wsi, położona na wzgórzu ciągnącym się wzdłuż ul. Sądelskiej nazywana jest przez mieszkańców Za Sichłą.

Dla miłośników regionalnej architektury interesujący może być Kościół pod wezwaniem NMP w Murzasichlu został wybudowany przez mieszkańców w regionalnym stylu W czasie Świąt Bożego Narodzenia w kościele wystawiane są jasełka, w których aktorami są mieszkańcy Murzasichla. W czasie wakacji oraz ważniejszych świąt odprawiane są również msze z muzyką góralską.

W lecie zaś w okolicy Murzasichla znajdziemy także ścieżki spacerowe, trasy rowerowe. Możemy też wybrać się na któryś ze szlaków turystycznych w Tatry.

Możemy tu znaleźć wiele atrakcji turystycznych, szlaków turystycznych jak rownież piękny widokiem na panoramę Tatr.

W Murzasichlu możemy na przykład pojeździć na nartach, snowboardzie, skuterze bądź na przykład na kuligu z pochodniami, są też imprezy w plenerze i wiele innych atrakcji.

Murzasichle tanie noclegi dla gości indywidualnych, koloni, grup zorganizowanych,  ,wycieczek, zielonych i białych szkół.

W Murzasichlu znajduje się łącznie sześć orczykowych wyciągów narciarskich.

Trasy narciarskie w Murzasichlu nadają się głównie dla osób początkujących i uczących się jazdy na nartach przez mało wymagający stopień trudności. Są też specjalnie wydzielone tory do jazdy na sankach.

Murzasichle noclegi blisko wyciągu dla wszystkich którzy lubią aktywnie spędzać czas w górach, w cichej i malowniczej okolicy. W pobliżu wyciągi i Karczmy Regionalne.

Jeżeli wolimy pojeździć na nartach biegowych możemy się wybrać na polne i leśne drogi w granicach wioski Murzasichle, albo w pobliże sąsiedujacej miejscowości Małe Ciche oraz w dolinach górskich.

Noclegi Murzasichle latem zapraszamy w góry, a zimą na narty. Blisko noclegów kompleksy narciarskie. Przy wyciągu znajdują sie wypożyczalnie nart, szkoły narciarskie, a także karczmyi. W pobliżu pizzeria, restauracje regionalne, disco.Ceny zależne od sezonu i długości pobytu. Górale pomagaja w  sprawach organizacyjnych jak: organizacja imprez okolicznościowych, przygotowywanie ogniska, wynajęcie przewodników tatrzańskich, busów, kuligów i przejażdżek konnych it

Noclegi w Murzasichlu  położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Noclegi obok Stacji Narciarskiej Hajduk oraz bliskim sąsiedztwie Stacji Narciarskiej Murzasichle. Murzasiche noclegi z wyżywieniem  jest idealnym miejscem dal miłośników sportów zimowych , nieopodal znajduje stok, lodowisko, park linowy oraz sklep. Właściciele zapraszają  na pobyt z wyżywieniem. wspaniały wypoczynek wśród otaczającej przyrody z dala od zgiełków i korków.

Murzasichle pensjonaty  znajdują się w miejscu spokojnym i malowniczym blisko wyciągu. Pensjonaty oferuja  pokoje 2, 3, 4 osobowe z balkonami, pokoje posiadają łazienki i TV.  W lecie miejsca do grillowania oraz miejsce zabaw dla dzieci. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie wygodę, relaks i bliskość otaczającej nas przyrody.

Murzasichle noclegi blisko wyciągu, kwatery Murzasichle, Murzasichle kwatery, pensjonaty Murzasichle

Możliwość komentowania jest wyłączona.