Noclegi w Ustce

Ustka to kurort miasto i gmina w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim. Ustka jest kąpieliskiem morskim, ale to również miasto portowe Od niepamiętnych czasów istniała i nadal jest stocznia. Rybacy zajmują się połowem. Od  2003 roku Ustkę i Słupsk łączy porozumienie zwane dwumiastem. Oba miasta są połączone komunikacją kolejową i autobusową. W Ustce znajduje się wiele  sanatoriów, ośrodkom wczasowym, pensjonatów, dzięki korzystnemu klimatowi otrzymała status uzdrowiska.  Kąpieli solankowe oraz inne zabiegi wykorzystywane w Ustce  wykorzystywane są w leczeniu chorób dróg oddechowych, nadczynności tarczycy, chorób reumatycznych, chorób serca, skóry i alergicznych. W okolicach tego miasta mamy do dyspozycji wiele szlaków rowerowych. Dla wędkarzy przez cały rok Ustka daje możliwości połowów w morzu i wpadającej do niego Słupi. Można tu złowić trocie, pstrągi tęczowe i inne ryby szlachetne.
 
Ustka noclegi blisko morza położone w zacisznej okolicy uzdrowiska Ustka, kilka  minut spacerem od pięknych plaż przez nadmorski las oświetloną ścieżką pieszo-rowerową lub innymi leśnymi, utwardzonymi. W pobliżu przebiega szlak rowerowy ), ok. 100 m znajduje się ogólnodostępny plac zabaw z siłownią , miejscem na ognisko oraz boiskiem. Ustka noclegi z wyżywieniem, można wykupić smaczne, domowe obiady
Noclegi w Ustce oferuje nowocześnie urządzone pokoje gościnne z łazienkami, lodówkami oraz Wi-Fi .
Ustka noclegi domki daktywnych oferuje:
– morskie wyprawy wędkarskie
– rejsy wycieczkowe po Bałtyku na „pirackich okrętach”
– plażowe sporty wodne
–  plażową siatkówkę
– park linowy
– ścieżki rowerowe z Ustki do Łeby
– spływy kajakowe malowniczą rzeką Słupią n
– jazdy konne w plenerze na plaż

 

Ustka pensjonaty, apartamenty polecaja :
– restauracja
– jazda konna
–  kort tenisowy
– solarium
– siłownia
– boiska
– basen
– jezioro Gardno
– rzeka Słupia
– blisko do morza

Ustka noclegi blisko lasu i morza. Obiekty położony w mieście Ustka. W Ustce jest spokojnie można wypocząć i zregenerować zdrowie, skorzystać z walorów środowiska morskiego.

kwatery Ustka, Ustka noclegi domki, Ustka apartamenty, Ustka pensjonaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.