PENSJONAT POD TATRAMI

Najpopularniejszą atrakcją Szaflar są Termy Szaflary i Gorący Potok. Termy Szaflary dysponują najlepszej jakości wodami geotermalnymi na Podhalu. Zażyć w nich kąpieli można w 4 nieckach basenowych. Inne atrakcje obejmują m.in. sauny i zjeżdżalnie.

Nasz pensjonat położony jest w pobliżu trasy pomiędzy Nowym Targiem a Zakopanem w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej. Lokalizacja nadaje miejscu specyficzny urok, a nasi Goście znajdują się w punkcie, z którego można wyruszyć w Gorce, Pieniny, Tatry, Spisz czy Oławę.

Szaflary leżą na Pogórzu Bukowińskim i w Kotlinie Nowotarskiej. Dzięki dogodnemu położeniu blisko Poronina są świetną bazą wypadową na Podhale. Na miejscu znajdują się wspaniałe zabytki, źródła wody geotermalnej i niesamowite krajobrazy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej klasy, profesjonalny obiekt, dostosowany do potrzeb klientów indywidualnych jak i biznesowych. W sezonie zimowym jego atutem jest niewielka odległości do łagodnych stoków i doskonale przygotowanych tras w Białce Tatrzańskiej.

W ośrodku Gorący Potok znajdują się 22 baseny z wodami termalnymi, które pozytywnie wpływają na organizm. Oprócz kąpieli warto skorzystać z sauny suchej lub parowej, łaźni bądź tężni solnej.

Pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze lub małżeńskie, balkony, łazienkę z prysznicem, telefon z wyjściem na miasta, a także z możliwością dostawek. Obiekt rekomendowany jest dla wymagających klientów i posiada 5 sal konferencyjnych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.