Poronin noclegi…

Poronin to malownicza wieś podhalańska w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, znajduje się 7 km od Zakopanego.

Herbem miejscowości jest siedzący na kłodzie drewna niedźwiedź. Symbol Poronina jest uhonorowany w imprezie Dzień Misia, Miodu i Bartników Jest to impreza plenerowo – kulturalna, na której oprócz targów miodnych prezentuje się miejscowy folklor, występują kapele i zespoły ludowe, a także wybierana jest „królowa miodu”. Na końcu goście proszeni są do zabawy, która przy regionalnej góralskiej muzyce do białego rana.

Miejscowość jest siedzibą gminy Poronin, liczy około 3500 mieszkańców, noclegi Poronin to wiele miejsc noclegowych, przybywa tam wielu turystów. W Poroninie jest wiele atrakcji turystycznych. Do Gubałówki, Doliny Kościeliskiej, Morskiego Oka i innych ciekawych miejsc odległość z Poronina jest podobna jak ze stolicy Tatr. Tańsze noclegi, i koszty wyżywienia sprawiają że dzisiejszy Poronin to doskonałe miejsce na bazę wypadową dla turystów na pobliskie górskie szlaki turystyczne.

W gminie Poronin jest też wiele miejsc do uprawiania wspinaczki wysokogórskiej. Miłośnicy etnografii mogą zapoznać się z kulturą Podhala, zapoznać się z twórczością miejscowych artystów i obejrzeć góralskie tańce w wykonaniu zespołów ludowych.

Gwarantujemy, iż pobyt w naszym domu zapewni idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Jesteśmy przekonani, że spędzą u nas Państwo niezapomniane chwile.

Poronin tanie noclegi gwarantują, iż pobyt w pensjonatch, pokojach goscinnych, kwaterach zapewni idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Jesteśmy przekonani, że spędzą Państwo niezapomniane chwile.

Izba Regionalna działająca w Poroninie chętnie pomaga w organizowaniu wycieczek, imprez integracyjnych. Z założenia organizacja propaguje kulturę góralską poprzez zabawę. Spotkanie ma charakter spektaklu, zawsze odbywają się w tradycyjnej góralskiej chacie. W trakcie imprezy rozbrzmiewa góralska muzyka, którą przeplatają opowieściami o założycielach Poronina, zbójnikach, pasterzach.

Poronin noclegi z wyżywieniem jest to idealne miejsce jako baza wypadowa do Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej i innych malowniczych miejsc na Podhalu.

Noclegi w Poroninie  zimie na turystów czeka 20 wyciągów narciarskich. Trasy przy wyciągach należą do łatwych, więc mogą służyć młodym (stażem) adeptom białego szaleństwa. Natomiast na wprawionych narciarzy i snowboardzistów czekają nartostrady na Giewoncie, Gubałówce i innych tatrzańskich stokach.

Noclegi w Poroninie zapraszaja na wspaniały wypoczynek w Tatrach

Poronin noclegi tanie, pensjonaty Poronin

Możliwość komentowania jest wyłączona.