Rezydencja Leśny Dwór

W uzdrowisku leczy się choroby narządu ruchu i przewodu pokarmowego, zmiany zwyrodnieniowe choroby reumatyczne. Przy słowackiej granicy, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego leży niewielkie uzdrowisko – Piwniczna-Zdrój. Piwniczna oferuje kolarstwo górskie, turystykę konną, kajakarstwo, sporty ekstremalne oraz narciarstwo.  Główną atrakcją Piwnicznej Zdroju jest spływ Popradem do Rytra, koło 30 km stąd znajdują się źródła termalne na Słowacji. Okoliczne niewysokie szczyty nie są trudne do zdobycia. Ciekawe szczyty Beskidu Sądeckiego w obrębie Piwnicznej to: Eliaszówka (1024 m n.p.m.), Niemcowa (1001 m n.p.m.), Granica (715 m n.p.m.), Kicarz (703 m n.p.m.). Latem warto wybrać się na grzyby: prawdziwki, maślaki, kozaki. Kiedy w dolinie nad Popradem trwa pełnia lata, wyżej wciąż jest późna wiosna – polany całe w kwiatach i ośnieżone Tatry stanowią  nie lada atrakcję. Posiada źródła wodorowęglanowo – magnezowo – wapniowo – żelaziste o działaniach neutralizujących sok żołądkowy i działające przeciwzapalnie. Piwniczną lubią odwiedzać turyści, ze względu na piękne krajobrazy, czystą przyrodę, bogate tradycje ludowe i łatwy dojazd.

Piwniczna Zdrój
33-350 Piwniczna Zdrój

zlokalizowana w malowniczych okolicach Beskidu Sądeckiego, a dokładniej Suchej Doliny, . Bogate walory naturalne, czyste powietrze i niemalże „dziewicze” góry czynią z tego miejsca wymarzone miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Cisza i duża odległość od miejskiego zgiełku w połączeniu z „klimatem” Rezydencji Leśny Dwór oraz kompleksowym wyposażeniem gastronomiczno-konferencyjnym sprzyja organizacji spotkań integracyjnych, biesiad, „eventów”, kursokonferencji, imprez okolicznościowych. W zimie to doskonałe miejsce dla narciarzy i miłośników zimowego szaleństwa.

Do dyspozycji gości oddaje noclegi w pensjonatach, ośrodkach, willach, domkach, dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu (wlan, wi-fi) gastronomię  urozmaiconą regionalnymi potrawami oraz niepowtarzalny klimat Doliny Kosarzysk.

kwatery Piwniczna-Zdrój , Noclegi Piwniczna

Możliwość komentowania jest wyłączona.