Wczasy nad morzem

Władysławowo  położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim .  położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego stanowi jeden z walorów turystycznych. Władysławowo oferuje wiele atrakcji turystycznych wśród nich nie zabraknie i takich które watro zobaczyć z dziećmi.

Noclegi we Władysławowie główne atuty takie jak duży teren rekreacyjny z dużym placem zabaw, czyste i komfortowe pokoje, domki, pensjonaty, kwatery oraz tanie noclegi

Przy ul. gen. Józefa Hallera znajduje się Lunapark Sowiński, w którym można skorzystać z młyna widokowego oraz gokartów. I

Krzywy Domek – Odwrócony Domek – ma swoją nadmorską wersję również we Władysławowie.

Władysławowo noclegi dysponująróżnorodną bazą noclegową na każda kieszeń. ichej i spokojnej dzielnicy Władysławowa.  Dysponuje różnorodną bazą noclegową na każdą kieszeń.Magiczny Zawrót Głowy atrakcja dla dzieci i dorosłych, która znajduje się w Wieży Domu Rybaka.

Władysławowo tanie noclegi zaprasza do miłego spędzenia urlopu nad morzem.

Zapraszamy do miejscowości Władysławowo noclegi w województwie pomorskim. Można do nas dojechać pociągiem, autobusem lub własnym środkiem lokomocji.

Do dyspozycji gości są oddane pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami oraz ogólnodostępną kuchnią z wyposażeniem. W pokojach znajdują się:
  • TV,
  • radio,
  • czajnik bezprzewodowy,
  • parawan plażowy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.