Zaplanuj wczasy na Mazurach!

Zaplanuj wczasy na Mazurach! Spędzisz tu  wymarzone wakacje. Noclegi, Mazury kwatery , Mazury domki czekają w raz z atrakcjami

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie miejsce przypomina trochę dom i ogród  prowadząc działalność naukową stworzył azyl dla dwu- i czworonożnych pechowców. Trafiają do tutaj zwierzęta rożnych gatunków, niektóre wracają do lasu, inne zostają w parku na zawsze.

Na powierzchnia  100 ha żyją i te dzikie i te udomowione, nie zdziwi Was więc widok kroczącego za Wami małego boćka lub sarenki.Można zobaczyć takie zwierzęta  m.in. jelenie, łosie, daniele, wilki, dziki, konie polskie, tarpany i osiołki. Dużą atrakcją są bobry, żubr i bizon. Mieszkają tu głuszce i żurawie.

Rozwój turystyczny Mazury noclegi są coraz bardziej atrakcyjne dla turystów

Park Miniatur Warmii i Mazur  prezentuje miniatury najciekawszychzabytków regionu warmińsko-mazurskiego.Przedstawiona jest w skali 1:25. Wśród miniatur znajdują się m.in.: zamek w Malborku, bazylika w Świętej Lipce, twierdza Boyen w Giżycku, pałac w Drogoszach, wieża Bismarcka w Mrągowie.

Dzieci mogą bawić się na bezpiecznych urządzeniach rodem z wesołych miasteczek takich jak: kolejka elektryczna, basen z piłeczkami, trampolina, bungee, tor przeszkód.

Można zobaczyć przymierzyć zbroję lub kolczugę rycerską,  sprawdzić swoje siły w konfrontacji z dwuręcznym, ważącym 25 kg „mieczem Podbipięty”

Strzelnica rycerska – czy potraficie dobrze zgrać oko z ręką, strzelając z łuku lub kuszy w asyście rycerza.

Strzelnica militarna ASG –  powyżej 7 lat by postrzelać repliką broni z okresu II Wojny Światowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji posiada   Ełcką Koleją Wąskotorową, której jest właścicielem.
Gwiżdżąca i posapująca lokomotywa  zabierze turystów na skraj lasu, do małej miejscowości  Sypitki. Można przysłuchać się szumiącym drzewom i zanurzyć się w pachnącym lesie.

Mazury noclegi nad jeziorem to miejscowość typowo turystyczna położona w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich


Możliwość komentowania jest wyłączona.